2. Školní jídelna
  3. Informace a přihlášky
  4. Informace ŠJ pro školní rok 2024/2025

Informace ŠJ pro školní rok 2024/2025

V novém školním roce začne školní jídelna vařit obědy pro žáky ZŠ od 3. září 2024(úterý).

Všichni již přihlášení strávníci budou automaticky převedeni do nového školního roku.

Pokud nenastaly změny (např. nový účet, telefonní číslo, místo bydliště) není potřeba nová přihláška.

Nepravidelně se stravující žáci zůstávají nahlášeni jako v minulém školním roce. Doporučujeme proto, co nejdříve po začátku školního roku nahlásit v kanceláři ŠJ případné změny (upřesnit dny, ve kterých se budou v novém školním roce stravovat nebo stravu odhlásit).

Rodiče nových strávníků prosíme, aby přišli ve dnech 28. 8. – 30. 8. 2024 v době od 6.00 do 13.00 hodin přihlásit své děti a zakoupit jim čip (cena čipu 100,- Kč).

Přihlášky ke stravování a tiskopis o souhlasu s inkasem jsou k dispozici na webových stránkách školy.

Prosíme rodiče, aby oba dokumenty přinesli předem vyplněné.

Alena Pánková, vedoucí školní jídelny